Poznaj kolekcje naszych obrazów i sprawdź ofertę ich wypożyczenia. 

Reprezentatywna  kolekcja dzieł sztuki polskiej i światowej. Znajdziecie tu Państwo dzieła Starych Mistrzów: sztychy Rembrandta, Durera, Chodowieckiego. Awangardę sztuki reprezentuje Picasso, Dali, Lautrec. Sztuka współczesna to Beksinski, Olbiński, Starowieyski, Keil. Większość prac, to oryginalne dzieła artystów, sygnowane własnoręcznie lub na autorskich matrycach.

Akwaforty, drzeworyty, litografie, serigrafie, obrazy olejne, rysunki, akwarele, fotografie autorskie to dzieła wyjątkowe, powstałe na przestrzeni 400 lat. Dzieła te, tworzące przez lata Kolekcję Dariusza Matyjasa, mogą  być w Państwa posiadaniu. 

Udostępniamy nasze dzieła zarówno na pojedyncze wydarzenia jak i długoterminowe wystawy. 

Wypożyczając dzieła zarządzane obecnie przez Mazurską Fundację Sztuki ART PROGRESS, uatrakcyjnią Państwa każde spotkanie, wystawy, imprezy okolicznościowe, zjazdy, konferencje, bankiety. Te dzieła dodadzą splendoru każdemu wnętrzu i sprawią, że takie wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Od 10 lat większość oferowanych wystaw była już w przeszłości wypożyczana w wielu instytucjach kulturalnych  oraz muzeach w całej Polsce. Kolekcja zapewnia wysokie walory estetyczne i edukacyjne. Wszędzie cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności i mediów. Oferta wystaw z Kolekcji Dariusza Matyjasa stała się oferta ogólnie dostępną. Nie zwlekaj. Wybierz interesującą Cię konkretną wystawę i skontaktuj się z Nami.